O NAS

OFERTA

PROJEKTY

KONTAKT

26 września 2022, 16:48   

 

PASJA I DOŚWIADCZENIE


Jesteśmy agencją, opartą na ogromnym doświadczeniu ludzi, którzy ją tworzą. Zmiany na rynku mediów spowodowały, że postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce.

Wszyscy mamy co najmniej dziesięcioletnią praktykę redakcyjną, wielu na stanowiskach kierowniczych. Doświadczenie zdobywaliśmy w najważniejszych tytułach I największych wydawnictwach prasowych, wydawaliśmy i wydajemy własne tytuły.

Współpracujemy z doskonałymi dziennikarzami, fotografami, ilustratorami i grafikami. Nasze tytuły drukują wyspecjalizowane drukarnie prasowe, a dzięki wieloletniej współpracy korzystamy z wielu udogodnień (np. przyspieszony czas produkcji). Kilka słów o nas w zakładce “Zespół”.

Jako zespół działamy od 2009 roku; w tym czasie zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów i wciąż zdobywamy nowych.

Ponieważ przyszło nam pracować w czasach, w których, choć najważniejsza jest jakość produktu, priorytetem staje się ekonomia produkcji - wypracowaliśmy procedury ograniczające wszelkie zbędne, nie związane bezpośrednio z produktem koszty - głównie administracyjne i komunikacyjne.

Dzięki sprawnemu systemowi pracy znakomitą większość zadań (w tym tych wymagających dobrej komunikacji) przenieśliśmy do sieci. Dzięki temu poprawiła się znacznie szybkość pracy z Klientem, w samej redakcji i oczywiście kontrola produkcji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
ALC MARKETING biuro@alcmarketing.pl

Copyright ALC MARKETING 2009-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone