O NAS

OFERTA

PROJEKTY

KONTAKT

16 sierpnia 2022, 22:02   

 

ZRÓBMY TO RAZEM


Projektujemy, redagujemy, prowadzimy i drukujemy czasopisma, wydawnictwa okolicznościowe, branżowe, lokalne - słowem wszystkie, które mają na celu informowanie, budowę wizerunku i popularyzację: marek, wydarzeń i produktów.

Redagujemy także newslettery i e-newsletery, blogi i portale internetowe. Obsługujemy także narzędzia social media - fora dyskusyjne i portale społecznościowe.

Wszystko, co robimy ma służyć jednemu celowi - realizacji Państwa planu biznesowego - pracę zaczynamy więc od poznania Państwa oczekiwań, określenia docelowej grupy czytelniczej i zadań, które stawiacie przed czasopismem. Przygotowujemy projekt (merytoryczny i graficzny), planujemy rozwój produktu w czasie, edycje specjalne i elementy promocji.

Specjalizujemy się także w relaunchu tytułów, które nie spełniają swoich zadań lub oczekiwań budżetowych - przeprojektujemy je, zmienimy zawartość i ograniczymy nakłady budżetowe.

Publikacje custom publishing to przede wszystkim niezwykle skuteczne narzędzia marketingowe. Uruchomimy i poprowadzimy je dla Państwa Firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
ALC MARKETING biuro@alcmarketing.pl

Copyright ALC MARKETING 2009-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone